Informacje

Zespół Parkowo-Pałacowy w Działoszynie – renesansowy Pałac Męcińskich z obszernym ogrodem francuskim, pochodzi z przełomu XVI i XVII w. Odrestaurowany został w 2006 roku dzięki pozyskanym środkom z UE. Położony jest w malowniczym zakątku województwa łódzkiego nad rzeką Wartą (powiat pajęczański) w pobliżu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w strefie chronionej przyrody.

W pobliżu obiektu przebiega Działoszyński Przełom Rzeki Warty, gdzie miłośnicy aktywnego wypoczynku organizują spływy kajakowe.

Do użytku naszych Gości oddajemy reprezentacyjne sale wraz z obszernym ogrodem francuskim. Piękne wnętrza Pałacu Męcińskich podkreślają charakter organizowanych tu szkoleń, bankietów, pokazów, wernisaży, spotkań, konferencji i koncertów.  Część reprezentacyjną pałacu znajduje się na piętrze, gdzie mieszczą się sale: konferencyjna i królewska.

Park wraz z całą infrastrukturą (alejki spacerowe, stylizowane ławki, latarnie, miejsce na ognisko) jest doskonałym miejscem do organizacji imprez plenerowych i pikników.

Cały obiekt wyposażony jest w monitoring wizyjny.

 

CENNIK WYNAJMU POMIESZCZEŃ ORAZ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA ZDJĘĆ

W  ZESPOLE PARKOWO- PAŁACOWYM W DZIAŁOSZYNIE UL. ZAMKOWA 22

Pobierz plik oferty. Format PDF